NAJDETE NÁS:

Reference

Prodělal jsem kovid s celkem těžším průběhem - bolesti hlavy, kloubů, horečka, poležel jsem si asi 3 týdny, ztratil jsem chuť i čich. Asi po měsíci, dvou jsem začal cítit i psychické zhoršení a velký úbytek energie. Na doporučení jsem byl na čisticí terapii ve Studiu u Anděla. Byť jsem tomu moc nevěřil, tak se mi vrátila chuť i čich a přišla i celková úleva. Cítím se fain a mám zpět i energii. Díky a doporučuji dál.
Roman
Byly mi od psychiatričky doporučeny léky, avšak tahle cesta se mi moc nezamlouvala, a tak jsem na doporučení navštívila anděla :) Štěpánka a Tomáš mi hned při první návštěvě dokázali pomoci a vrátit mě zpět do světla :)
Natálka
Absolvovala jsem terapii u Štěpánky a Tomáše a chtěla bych napsat pár řádek. Má očekávání? Žádná. Nevěděla jsem, co mě čeká. Jen jsem doufala, že mi pomůžou najít můj vnitřní klid. O to větší milé překvapení mě na konci terapie čekalo. Pocit klidu a vyrovnanosti. Věci, které jsem v sobě neustále řešila a nedokázala najít ten správný směr, najednou sami plynou a já vím, že je vše jak má. Moc děkuji oběma. Přeju si, aby to co teď cítím, vydrželo co nejdéle.....
Gábina
Na doporučení přátel jsem se i já objednala do Studia u Anděla na ošetření tělovými svícemi. Setkala jsem se zde se skvělými lidmi, kterými Štěpánka s Tomem jsou. Jejich přístup a zájem krásně doplnily efekt tělových svící. Nyní se cítím skvěle a Studio u Anděla mohu jen doporučit. Děkuji vám.
Tereza K.