NAJDETE NÁS:

Reference

Štěpánko a Tomáši,nic nepotřebuju,jen jsem Vám ještě chtěla poděkovat,je mi úžasně a měla jsem nádherné dny u dětí,kdy jsem byla po moooc moc dlouhé době šťastná! Krásný den
Ali
Dobrý den, Štěpánko, chtěla bych Vám oběma s Tomem ještě jednou moc poděkovat za únorové ošetření. Strašně mě to nakoplo, pořád se mě drží dobrá nálada a obrovské množství energie. A evidentně mě to nastartovalo po všech stánkách, protože i váha letěla strmě dolů. Už se těším, až se k Vám zase dostanu. Jste úžasní, ještě jednou moc děkuji.
Lucie
O svících jsem se dozvěděla před 4 lety. Za tu dobu jsem vyzkoušela svíce od různých výrobců. Před měsícem měl syn virózu a sám si řekl o tělové svíce. Kontaktovala jsem Štěpánku a Tomáše, na které jsem dostala tip od Terezy Kramerové. Bylo to velice milé povídání a velmi vstřícné jednání. Hned první použití mě doslova posadilo na zadek. Jednak mě překvapila rychlost, jakou svíce hořely. To je jeden z aspektů, který je pro mě, při opakované aplikaci, v dnešní době plné časové tísně poměrně důležitý. Zároveň jsem byla překvapená, co všechno svíce vytáhly. Na tak silné svíce jsem doposud nenarazila. A po 5 dnech aplikace 2 svící denně se synovy výrazně ulevilo. Jsem z nich nadšená a můžu je vřele doporučit.
Monika Novotná, terapeutka Klinické nutriční medicíny
Prodělal jsem kovid s celkem těžším průběhem - bolesti hlavy, kloubů, horečka, poležel jsem si asi 3 týdny, ztratil jsem chuť i čich. Asi po měsíci, dvou jsem začal cítit i psychické zhoršení a velký úbytek energie. Na doporučení jsem byl na čisticí terapii ve Studiu u Anděla. Byť jsem tomu moc nevěřil, tak se mi vrátila chuť i čich a přišla i celková úleva. Cítím se fain a mám zpět i energii. Díky a doporučuji dál.
Roman
Byly mi od psychiatričky doporučeny léky, avšak tahle cesta se mi moc nezamlouvala, a tak jsem na doporučení navštívila anděla :) Štěpánka a Tomáš mi hned při první návštěvě dokázali pomoci a vrátit mě zpět do světla :)
Natálka
Absolvovala jsem terapii u Štěpánky a Tomáše a chtěla bych napsat pár řádek. Má očekávání? Žádná. Nevěděla jsem, co mě čeká. Jen jsem doufala, že mi pomůžou najít můj vnitřní klid. O to větší milé překvapení mě na konci terapie čekalo. Pocit klidu a vyrovnanosti. Věci, které jsem v sobě neustále řešila a nedokázala najít ten správný směr, najednou sami plynou a já vím, že je vše jak má. Moc děkuji oběma. Přeju si, aby to co teď cítím, vydrželo co nejdéle.....
Gábina

Stránky