NAJDETE NÁS:

Křišťálová postel

Křišťálová postel je zkonstruovaná za účelem léčení mentálního, duchovního a emočního těla. Používá střídavé barevné paprsky světla, které jsou vyzařovány pomocí sedmi velmi čistých, speciálně vybroušených křemenných krystalů. Tato postel byla sestrojena samotným léčitelem Božským Johnem (John of God), přesně podle instrukcí vyšších bytostí ze světla (jak říkají místní - entit). Jsou zde použity speciální brazilské křemenné krystaly, které jsou řezány a broušeny v souladu s učením a metodami Marcela Vogela (1917–1991). Jsou to léčivé a meditační krystaly, které jsou řezány tak, aby maximalizovaly shromažďování, zesílení a přenos vesmírné životní energie.

Každý ze sedmi krystalů je zaměřen na jednu ze sedmi odpovídajících čaker a generuje barevnou a světelnou terapii za účelem vyčistit, zvýšit a vyvážit vibrace čaker.

Proces terapie Křišťálové postele

John of God "Spirit Doctors / The Entities of Light" slíbil, že pomoc se dostane všem, kteří budou ležet pod těmito světelnými krystaly.

Na posteli budete ležet přibližně 50 minut za souběžného poslouchání uklidňující a relaxační hudby.

Střídavá světla harmonizují frekvence ve Vašem energetickém těle, zatímco ležíte se zavřenýma očima. Vaše energetické tělo dostává tuto externí pomoc, aby zůstalo v rovnováze, a léčivé energie na vás zatím velmi intenzivně pracují.

Jak se připravím na terapii

Chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků, je nutné mít na sobě alespoň svršek z bílého oblečení. To proto, aby byla lépe vidět vaše energetická těla. Před samotnou terapií se uvolnit, vyčistit co nejvíce mysl od všech myšlenek, uvědomit si a poprosit jaký konkrétní problém chcete řešit, a pohodlně si lehnout na postel. Přes oči dostanete bílý hadřík, spustí se příjemná hudba a vy se snažíte úplně uvolnit, relaxovat, úplně vyčistit svojí mysl, případně i usnout. Světlo, krystaly a léčivá energie udělá zbytek. Během terapie můžete pociťovat a zažívat téměř cokoliv. Každý člověk je jiný a pociťuje terapii úplně jinak.

Vogelovy krystaly

Byly pojmenovány podle vědce Marcela Vogela, který přišel na nejefektivnější způsob broušení krystalů tak, aby jejich síla dosáhla největšího potenciálu. Větší konec krystalu je označován za "ženský konec", který přitahuje energii. Ta je postupně zesilována a soustředěna do opačného bodu krystalu. Jak se energie dostane do menšího "mužského konce", tak je energie již zesílena do svého největšího potenciálu. Energie uložena vně krystalu má podobu připomínající laserový paprsek.

Podle Vogelova výzkumu počet stran přesně určuje frekvenci a vibrace daného krystalu. Čím víc stran, tím vyšší frekvence. Existuje hodně krystalů, které vypadají, že jsou broušeny do tohoto stylu, ale nesmíme si je splést s pravými Vogelovými krystaly, které mají přísně vyhrazené parametry.

Krystalové postele Johna of God, obsahují 7 extrémně průzračných a důkladně broušených Vogelových krystalů. Každý krystal je vybrán a broušen tak, aby odpovídal frekvenci, která je požadována. Navíc jsou posvěceny entitami ze světla z Casa de Don Inácio v Brazílii. Když na takovéto posteli ležíte, tak jsou krystaly nad vámi seřazeny přesně v těch místech, kde se nachází 7 energetických center Vašeho těla neboli Vašich 7 čaker. Barevná světla, která odpovídají vibračním frekvencím čaker, vyzařují energii přes mocné krystaly do každé čakry Vašeho těla. Pulzují ve specifických rytmech, aby pročistily, vybalancovaly a srovnaly Vaši energii.